Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. Jakości i Wsparcia Operacyjnego

INNOVATION GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i statystyk

  • Raportowanie wyników Spółki oraz jej dostawców i partnerów biznesowych

  • Przeprowadzanie testów oraz wdrażanie zmian w aplikacji wspierającej realizację procesów obsługowych

  • Zarządzanie uprawnieniami systemowymi i bieżące wsparcie użytkowników

  • Prowadzenie firmowej strony internetowej

  • Współpraca operacyjna z partnerami biznesowymi oraz wsparcie techniczne i raportowe pozostałych działów firmy

  • Przygotowywanie opracowań i prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku obejmującym raportowanie/analizę danych z wykorzystaniem MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Excel i MS PowerPoint – weryfikowana podczas procesu rekrutacji

  • Dokładność i staranność podczas analizy i przygotowywania danych raportowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (m.in. prowadzenie korespondencji mailowej w języku angielskim, udział w telekonferencjach)

  • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w biurze lub home office

  • Możliwość korzystania z dodatkowych Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych

  • Wiedzę i doświadczenie z zakresu ubezpieczeń i motoryzacji

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zgranego zespołu i przełożonego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

INNOVATION GROUP POLAND Sp. z o.o.

Innovation Group jest największym dostawcą usług w zakresie obsługi szkód w Europie. Obsługuje ponad 4 miliony roszczeń rocznie, generując oszczędności rzędu dziesiątek milionów euro.

Od 2013 roku istniejemy na polskim rynku jako Innovation Group Poland Sp z o.o.

Oferujemy szeroko pojęte usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Naszymi partnerami biznesowymi są liderzy rynku ubezpieczeń, brokerzy, firmy leasingowe i CFM, warsztaty naprawcze, producenci i dystrybutorzy części samochodowych oraz materiałów lakierniczych, a także klienci indywidualni.

Naszym Pracownikom zapewniamy stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli lubisz wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej organizacji, nie zwlekaj i dołącz do naszego Zespołu!