Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Logistycznej Obsługi Klienta

AIC S.A.

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, ewidencja w systemie ERP i potwierdzanie zamówień od klienta

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Kompletacja i weryfikacja poprawności dokumentacji potwierdzającej wywóz towarów – eksport oraz Wewnątrzwspólnotowa Dostawa Towarów

  • Wypełnianie zgłoszeń Intrastat

  • Monitorowanie należności

  • Współpraca z innymi działami firmy (księgowość, planowanie)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja)

  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy

  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem

  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach

AIC S.A.

Nasze produkty to zaawansowane technologicznie wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu. Budowane na ich bazie urządzenia są wykorzystywane do ogrzewania europejskich i amerykańskich domów, hoteli, czy tak prestiżowych obiektów, jak stadion Chicago Bulls i Disneyland na Florydzie. Kilka lat temu rozpoczęliśmy produkcję nowej grupy wyrobów - kotłów o dużej mocy.

Przewiń do profilu firmy