Logo Pracuj.pl

Młodszy/a specjalista/ka ds. logistyki

MINOTI sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Spawana współpraca z zespołem importu/eksportu, magazynem, księgowością, obsługą klienta i przewoźnikami,
  • Codzienny monitoring systemu informatycznego (SAP) i usuwanie błędów,
  • Kontrola stanów magazynowych, wykonywanie korekt inwentaryzacyjnych,
  • Monitorowanie dostaw, reklamacji, procedur załadunku i rozładunku,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji wysyłkowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, motywacja do nauki.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką
  • Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania SAP lub podobnego systemu ERP.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz ponoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Minoti to międzynarodowa marka/dystrybutor odzieży dziecięcej założona w 1997 roku w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Staliśmy się wiodącym dostawcą odzieży dziecięcej w Europie.

Młodszy/a specjalista/ka ds. logistyki, Warszawa