Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a specjalista/ka ds. logistyki

MINOTI sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Spawana współpraca z zespołem importu/eksportu, magazynem, księgowością, obsługą klienta i przewoźnikami,

  • Codzienny monitoring systemu informatycznego (SAP) i usuwanie błędów,

  • Kontrola stanów magazynowych, wykonywanie korekt inwentaryzacyjnych,

  • Monitorowanie dostaw, reklamacji, procedur załadunku i rozładunku,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji wysyłkowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel),

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, motywacja do nauki.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką

  • Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania SAP lub podobnego systemu ERP.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w międzynarodowym zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz ponoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Minoti to międzynarodowa marka/dystrybutor odzieży dziecięcej założona w 1997 roku w Manchesterze w Wielkiej Brytanii. Staliśmy się wiodącym dostawcą odzieży dziecięcej w Europie.

Przewiń do profilu firmy