Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Marketingu

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.

  • Geodetów 154, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Geodetów 154

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, przygotowywanie i koordynowanie działań z zakresu komunikacji produktowej

  • Przygotowywanie projektów materiałów promocyjnych i wsparcia sprzedaży (współpraca z grafikiem, agencją zewnętrzną)

  • Aktywny udział w przygotowywaniu i prowadzeniu projektów wdrożeniowych

  • Dbanie o efektywną komunikację prowadzonych projektów wewnątrz firmy

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Kontakt z kontrahentami, agencjami marketingowymi

  • Monitorowanie i analiza rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży kosmetycznej

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Skrupulatność i dokładność

  • Dobra organizacja pracy i dotrzymywanie deadline’ów

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu Google Analytics, Google Adwords, SEO, email marketing

  • Umiejętność redagowania tekstów dla różnych grup odbiorców

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Świąteczne bonusy

  • Zniżki pracownicze na zakup asortymentu firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp.j. istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się opracowywaniem receptur dermokosmetyków oraz kosmetyków do pielęgnacji i ochrony skóry.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Cenimy sobie współpracę, szczerość, lojalność i wzajemne wsparcie. Trudności to dla nas wyzwania. Jesteśmy otwarci i ciekawi świata i ludzi a do pracy podchodzimy z pozytywną energią, zapałem i entuzjazmem. Dołącz do nas.

Zapraszamy do aplikowania!

Przewiń do profilu firmy