Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a specjalista/ka ds. Obsługi Klienta Flotowego

Nivette Fleet Management Sp. z o.o.

Ostrobramska 34

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad flotą w zakresie, serwisowania, przeglądów i napraw

  • doraźna pomoc techniczna użytkownikom samochodów (telefoniczna, mailowa)

  • koordynowanie procesu realizowanego zgłoszenia

  • bieżąca kontrola kosztów

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • współpraca z serwisami w zakresie obsługi pojazdów

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z motoryzacją

  • skrupulatność i terminowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą assistance lub obsługą floty samochodowej

To oferujemy

  • pracę w systemie hybrydowym (50% zdalnie)

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

  • pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe,

  • stabilność zatrudnienie na podstawie UoP

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania nadesłanych aplikacji oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania flotą, wynajmu długoterminowego i średnioterminowego, reprezentująca na rynku polskim lidera rynku wynajmu krótkoterminowego samochodów.

Przewiń do profilu firmy