Młodszy/a Specjalista/ka ds. obsługi klienta (raporty, Excel, rozliczenia)

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.

  • Ptasia 10, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Ptasia 10

Grunwald

Poznań

Rekrutujemy dla

Szukamy do nas, do firmy PMT na stanowisko: Młodszy/a Specjalista/ka ds. obsługi klienta lub Specjalista/ka ds. obsługi klienta.

Jeżeli szukasz pierwszego doświadczenia w pracy biurowej to jest to dla Ciebie wyjątkowa okazja do rozwoju.

Jeżeli zaś masz już doświadczenie w pracy biurowej najlepiej około administracyjnej to również serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Miejsce pracy: Grunwald w okolicach Stadionu Miejskiego, ul. Ptasia 10.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie raportów, zestawień i prezentacji,

  • obsługa systemów wewnętrznych,

  • rozliczenia pracowników, projektów, faktur,

  • współpraca z innymi działami firmy i strukturą terenową.

Wymagania pracodawcy

  • dobra znajomość programów pakietu Office – szczególnie programu Excel,

  • dokładność w wykonywanych obowiązkach,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • cierpliwość i komunikatywność.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • elastyczny czas pracy - rozpoczęcia pracy w godz. 7-9 i wolne weekendy,

  • ubezpieczenie na życie Generali,

  • opiekę medyczną Enelmed lub Medicover,

  • pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • kartę Multisport oraz lekcje języka angielskiego w 2-osobowych grupach,

  • dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń,

  • prezenty z okazji jubileuszów pracy,

  • możliwość rozwoju w ramach działu,

  • nielimitowany dostęp do expresu do kawy ;).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

PMT – agencja marketingowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż.

Przewiń do profilu firmy