Logo Pracuj.pl

Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. Obsługi Klienta

INNOVATION GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa (telefoniczna i mailowa) opieka nad Klientem flotowym i indywidualnym oraz procesem szkodowym
  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • Współpraca z serwisami naprawczymi, brokerami i Towarzystwami Ubezpieczeń
  • Organizacja napraw powypadkowych pojazdów
  • Doradztwo w zakresie świadczonych usług
  • Obsługa posprzedażowa, m.in. udzielanie informacji o statusie zgłoszonych szkód oraz bieżące rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez Klientów

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Komunikatywność i nastawienie na potrzeby Klienta
  • Zaangażowanie i determinacja w zdobywaniu nowych Klientów
  • Gotowość do rozpoczynania pracy w godzinach między 8:00 a 12:00
  • Otwartość na długofalową współpracę
  • Dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów/usług

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę zdalną po okresie wdrożeniowym
  • Możliwość korzystania z dodatkowych Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Pakiet szkoleń miękkich i merytorycznych oraz naukę profesjonalnej obsługi Klienta
  • Wiedzę i doświadczenie z zakresu ubezpieczeń i motoryzacji
  • Interesujące doświadczenie w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony zgranego zespołu i przełożonego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

INNOVATION GROUP POLAND Sp. z o.o.

Innovation Group jest największym dostawcą usług w zakresie obsługi szkód w Europie. Obsługuje ponad 4 miliony roszczeń rocznie, generując oszczędności rzędu dziesiątek milionów euro.

Od 2013 roku istniejemy na polskim rynku jako Innovation Group Poland Sp z o.o.

Oferujemy szeroko pojęte usługi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Naszymi partnerami biznesowymi są liderzy rynku ubezpieczeń, brokerzy, firmy leasingowe i CFM, warsztaty naprawcze, producenci i dystrybutorzy części samochodowych oraz materiałów lakierniczych, a także klienci indywidualni.

Naszym Pracownikom zapewniamy stabilność zatrudnienia, przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole specjalistów.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: COK/09/2021

Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. Obsługi Klienta, Warszawa