Informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ŁAZIENKAPLUS.PL S.A. z siedzibą w Żernikach, ul. Składowa 17, 62-023 Żerniki, wpisana pod numerem KRS: 0000400575 do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 7831683382, REGON: 301966362 (zwana dalej ŁAZIENKAPLUS.PL S.A.), która będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wszelkie dane podane w szerszym zakresie niż te określone w art. 221 Kodeksu Pracy, będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody wynikającej z faktu podania danych tych danych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę może Pani/Pan wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed jej wycofaniem. Prosimy o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ŁAZIENKAPLUS.PL S.A. z siedzibą w Żernikach w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym”. W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez ŁAZIENKAPLUS.PL S.A. prosimy dodatkowo o zamieszczenie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ŁAZIENKAPLUS.PL S.A. z siedzibą w Żernikach w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" [opcjonalnie]. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora można skontaktować się z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: [email protected] Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku niepodania danych osobowych niemożliwym będzie rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a specjalista/ka ds. obsługi klienta z j. ukraińskim - infolinia przychodząca

Lazienkaplus.pl

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta indywidualnego (telefoniczna, e-mailowa) i aktywne doradztwo produktowe

  • udzielanie klientom informacji o aktualnej ofercie naszego sklepu internetowego, dostępności poszczególnych produktów, ich funkcjonalnościach oraz cenach

  • przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i obsługa zamówień złożonych przez klientów za pośrednictwem infolinii lub sklepu internetowego

  • szybkie i efektywne rozwiązywanie zapytań klientów (via e-mail, telefon, chat)

  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie (zakupy, reklamacje i zwroty, zarządzanie ofertą, logistyka, doradztwo techniczne i sprzedaż, księgowość)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. ukraińskiego w mowie i piśmie

  • biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie

  • min. półroczne doświadczenie zawodowe w telefonicznej obsłudze klienta

  • swobodna obsługa komputera i otwartość na naukę nowych systemów IT

  • komunikatywność, empatia

  • orientacja na klienta i jego potrzeby

  • wysoka kultura osobista i nienaganna dykcja

  • wielozadaniowość

  • zaangażowanie, gotowość na nauki specyfiki branży i produktów wyposażenia wnętrz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dwuskładnikowe wynagrodzenie po okresie próbnym (podstawa i premia)

  • wsparcie przełożonego oraz zespołu w procesie wdrażania i adaptacji

  • przejrzysta ścieżka rozwoju i awansów

  • cykliczne szkolenia produktowe

  • pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego, bony świąteczne, rabaty pracownicze)

  • możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • kulturę pracy opartą na szacunku i partnerstwie

  • możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w branży w Polsce

  • dogodny dojazd liniami m.in. 501, 502, 560, 561 (ZTM Poznań) i przystanek zlokalizowany tuż pod firmą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku

zrealizowaliśmy ponad 1 mln zamówień i sprzedaliśmy już ponad 3,3 mln produktów.

Przewiń do profilu firmy