Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/-a Specjalista/-ka ds. obsługi zgłoszeń z językiem niemieckim

reBuy Electronic Services Polska Sp. z o.oO firmie

4 5005 500 brutto / mies.
  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie komunikacja z klientem niemieckojęzycznym, przede wszystkim mailowa, która przybliży mu powody różnicy w wycenie produktu oraz zachęci go do sprzedaży

  • tworzenie komunikatów mailowych w języku niemieckim na podstawie przygotowanej dokumentacji

  • redagowanie informacji technicznych w języku zrozumiałym dla klienta

  • praca z przygotowaną dokumentacją, wyjaśnianie niezgodności, tłumaczenie rozbieżności

  • przeprowadzanie negocjacji z klientem

  • zgłaszanie sugestii dot. błędów i usprawnień w procesie komunikacji z klientem

  • współpraca z członkami zespołu projektowego

Nasze wymagania

  • znał/-a język niemiecki na poziomie minimum B2

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - jeśli jednak je posiadasz, będzie to z pewnością Twój atut!

  • skutecznie się komunikował/-a i współpracował/-a z różnymi zespołami

  • potrafił/-a argumentować i przekonywać do swojego zdania

  • miał/-a wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • potrafił/-a budować relacje z klientem oparte na empatii

  • był/-a dyspozycyjny/-a do pracy dwuzmianowej

  • wychodził/-a z inicjatywą i był nastawiony/-a na poszukiwanie rozwiązań

  • swoją pracę wykonywał/-a dokładnie i skrupulatnie

  • chciał/-a się ciągle doskonalić i był/-a otwarty/-a na feedback

  • był/-a elastyczny/-a i potrafił/-a dostosować się do zmieniających się warunków

  • efektywnie zarządzał/-a swoim czasem pracy

  • działał/-a sprawnie i zdecydowanie

To oferujemy

  • pełen etat i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca od poniedziałku do piątku

  • zdobycie cennego doświadczenia w zakresie pracy z klientem

  • szkolenie wprowadzające, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy!

  • zgrany zespół i miła atmosfera

  • pakiet kafeteryjny myBenefit, co roku zasilany kwotą ponad 1000zł do wykorzystania na zakupy, kursy, koncerty, kino, teatr, festiwale, czy podróże

  • owocowe poniedziałki i środy

  • kawa z ekspresu, herbata, napoje gazowane i niegazowane, miód i witaminy - to u nas standard!

  • dofinansowanie do posiłków

  • dostęp do audioteki Inspiro

  • dwa pokoje relaksu z konsolą, piłkarzykami i grami planszowymi

  • prezent urodzinowy

reBuy Electronic Services Polska Sp. z o.o

Jesteśmy spółką “córką” niemieckiej firmy reBuy reCommerce GmbH - jednej z największych platform do sprzedaży i zakupu używanego sprzętu elektronicznego, książek, płyt CD/DVD/BluRay oraz inteligentnych zegarków. reBuy Electronic Services Polska powstał na początku 2018 roku. Od tego czasu rośniemy i rozwijamy się bardzo szybko, obecnie zatrudniamy około 170 osób. Naszym zadaniem, podobnie jak spółki niemieckiej, jest dawanie drugiego życia używanym przedmiotom. Obsługujemy aktualnie 8 kategorii produktów elektroniki użytkowej.

*W reBuy, każdego dnia staramy się zapewniać integrację i równe szanse. Oczywiście dotyczy to również wszystkich naszych procesów rekrutacyjnych. Dlatego szukamy Cię niezależnie od wieku, niepełnosprawności, pochodzenia narodowego, rasy, koloru skóry, religii, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej. Po prostu bądź tym, kim jesteś!

Ważne! Dołącz do swojego CV wskazaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez reBuy Electronic Services Polska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Bez niej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować ;)

Przewiń do profilu firmy