Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Ochrony Danych Osobowych

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspierasz IOD oraz Zespół ds. Ochrony Danych w wykonywaniu dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych,

  • Pomagasz specjalistom w procesie opracowywania, monitorowania oraz aktualizacji polityk i procedur w zakresie przetwarzania danych osobowych,

  • Będziesz pomagać zespołowi przy prowadzeniu kontroli i audytów odnośnie zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami (RODO i przepisy krajowe),

  • Pomagasz we wzmacnianiu poziomu bezpieczeństwa oraz świadomości pracowników,

  • Wspierasz prowadzenie i przygotowanie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych,

  • Wspierasz IOD oraz Zespół ds. Ochrony Danych w bieżących obowiązkach.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie w pracy w obszarach związanych z ochroną danych osobowych lub bezpieczeństwem informacji

  • Masz praktyczną znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych

  • Masz wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki prawnicze, administracyjne i pokrewne)

  • Umiesz bardzo dobrze obsługiwać MS Office (Excel, Word, Power point, etc.), masz praktyczną wiedzę

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Masz umiejętności analityczne i organizacyjne, proaktywna postawa i determinacja w osiąganiu celów, szybko przyswajasz zasady wewnętrznych standardów dotyczących ochrony danych

  • Cechujesz się poczuciem odpowiedzialności

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dotyczących usług świadczonych drogą elektroniczną i marketingu internetowego, ukończone kursy lub szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, znajomość zasad zachowania poufności oraz postępowania z informacjami chronionymi

To oferujemy

  • Smart work – elastyczny model pracy

  • Kafeteria benefitowa NAIS

  • Karta multisport i wyzwania sportowe

  • Ubezpieczenie na życie dla ciebie i rodziny

  • Prywatna opieka medyczna

  • Legendarne imprezy

  • Wsparcie psychologiczne i program well-being

  • Platformy e-learningowe i szeroka oferta szkoleń

  • Certyfikacje DIMAQ

  • Kultura doceniania – People Awards i codzienne kudosy

  • Praca z misją dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce

  • Nowoczesne biura — kolorowe, wygodne i ekologiczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • nowoczesne biuro

  • praca hybrydowa (2 dni z biura, 3 dni z domu)

  • certyfikacja DIMAQ

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediowo-technologiczną w Polsce oraz częścią Grupy Ringier Axel Springer Polska, w skład której wchodzą Ringier Axel Springer Polska, Grupa Morizon-Gratka, Lendi, City-Nav (Jakdojade) i NoFluffJobs (NFJ). Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Forbes, Newsweek, Fakt, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy