Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Raportowania i Analiz

Autenti sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Cykliczne raportowanie danych finansowych i operacyjnych na potrzeby wewnętrzne

  • Opieka i rozwój systemu informacji zarządczej w firmie

  • Przygotowywanie analiza i raportów ad-hoc na potrzeby obszarów sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i innych

  • Automatyzacja procesu i standaryzacja raportowania

  • Budowa i opieka nad dashboardami raportowymi

  • Raportowanie danych do klientów z aktywności na posiadanych produktach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze analiz i raportowania lub w pracy w zespole controllingowym

  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach, wielozadaniowość)

  • Dobre zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania i przedstawiania z nich wniosków

  • Bardzo dobra znajomość Excela, Power Query

  • Znajomość języka SQL pozwalająca na budowanie zapytań do bazy

  • Dobra znajomość metod i sposobów wizualizacji informacji zarządczych

  • Znajomość Power BI i Hub Spot będzie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii z jej praktycznym zastosowaniem do ułatwiania życia

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Umowę o pracę lub B2B na czas nieoznaczony

  • Pracę w wewnętrznym zespole

  • Częściową pracę zdalną (w trakcie lockdownu pełną)

  • Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Przewiń do profilu firmy