Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a specjalista/ka ds. rozliczeń

TRUSTED SOFTWARE SERVICES sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 80

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa rozliczeń z kontrahentami;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami;

  • Weryfikacja i opisywanie faktur zakupowych;

  • Wystawianie faktur sprzedażowych;

  • Sporządzanie zestawień i raportów;

  • Współpraca z biurem rachunkowym i dostarczanie dokumentów;

  • Archiwizowanie dokumentów;

  • Współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość MS Office - obsługa Excela (znajomość podstawowych formuł);

  • Dobra organizacja pracy;

  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Terminowość;

  • Język angielski na poziomie B2;

  • Otwartość na doświadczenie i chęć uczenia się.

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej lub w biurze w Warszawie;

  • Stabilną współpracę na podstawie UoP lub UZ;

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy w godzinach 7 - 10;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w PZU oraz karty Multisport;

  • Regularne imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • in-office foosball tournaments

  • snacks and sweets

TSS is a Polish software house specializing in Software Development, FinTech and AI solutions.

We have implemented, developed and maintained one of the first contactless payment systems used in transport in Europe, operating in Polish cities according to the specifications of VISA Mass Transit Transaction and Mastercard Pay as You Go.

We are aware that our achievements and qualities would not be possible if it wasn’t for the people who decided to join us and create the work environment based on cooperation and mutual understanding.

At TSS, we focus on people, without whom our success would not be possible to achieve. We do the best we can to keep our employees happy and fulfilled. Our team consists of individuals eager to help and support one another.

At TSS, we are now looking for an IT Talent Sourcing Partner, who will help us build our forces and grow our team.

If you have at least 2 years of previous hands-on experience in and practical knowledge of the IT recruitment field, we invite you to apply and join our team.

We will be happy to have you!

Przewiń do profilu firmy