Młodszy/a specjalista/ka ds. sprzedaży z językiem niemieckim

ALLDECO sp. z o.o.O firmie

ALLDECO sp. z o.o.

Bluszczańska 48

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta (również zagranicznego)
  • Przygotowywanie korespondencji i ofert w jęz. polskim oraz w jęz. niemieckim
  • Tłumaczenia ofert handlowych
  • Sporządzanie zamówień dla klientów w jęz. polskim oraz jęz. niemieckim
  • Prace biurowe

Nasze wymagania

  • Dobra/Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (nie jest warunkiem koniecznym)
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach m.in. mebli ze starego drewna
  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym biurze oraz kameralnej atmosferze

Alldeco to firma handlowa oferującą na rynku polskim i europejskim drewno konstrukcyjne, drewniane elementy wykończeniowe oraz meble ze starego drewna. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w biurze w Warszawie osoby władającej w stopniu dobrym/bardzo dobrym językiem niemieckim zarówno w mowie jak i piśmie.

Młodszy/a specjalista/ka ds. sprzedaży z językiem niemieckim, Bluszczańska 48, Mokotów, Warszawa