Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Weryfikacji Handlowych

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja ustaleń sprzedażowo - marżowych

  • przygotowanie raportów podsumowujących

  • współpraca z działami sprzedaży, rozliczeń, handlowymi

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników

  • Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

  • kursy językowe na platformie eTutor

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZAS

Przewiń do profilu firmy