Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Specjalista/ka ds. wsparcia działu handlowego

Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Świerkowa 1

Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i obsługa kontraktów – kontakt z handlowcami i klientami w tym: weryfikacja zdolności kredytowej klientów, zawieranie nowych umów, rejestracja umów w systemach informatycznych, monitoring realizacji zawartych umów, w tym: szkód, przebiegów, obciążeń ponad uzgodniony czynsz, zmiany parametrów najmu i pojazdów (aneksy),

  • fakturowanie,

  • przygotowywanie raportów handlowych,

  • pomoc w bieżących pracach działu handlowego,

  • windykacja.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany),

  • komunikatywność, codzienny kontakt z klientami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • elastyczne podejście do pracy, gotowość do podejmowania nowych zadań.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

To oferujemy

  • długoletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowanie do nauki języków obcych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Należymy do Grupy Petit Forestier, europejskiego lidera w wynajmie pojazdów chłodni. Jesteśmy Spółką, która wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje świadczy usługi w zakresie wynajmu pojazdów chłodni.

Przewiń do profilu firmy