Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Wsparcia Operacyjnego Sprzedaży

Grupa Pracuj

4 0004 300 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu Sprzedaży Zagranicznej przy obsłudze Klientów,

  • współpraca z działami sprzedaży bezpośredniej,

  • kontakt z Klientem zagranicznym (mailowy i telefoniczny),

  • weryfikacja i zakładanie rejestracji zagranicznych w systemie Salesforce,

  • pomoc w przygotowywaniu wycen oraz statystyk dla Klientów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (umożliwiająca swobodną komunikację z Klientami),

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

  • rzetelność, dokładność, skuteczne znajdowanie rozwiązań,

  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność w działaniu,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • optymistyczne nastawienie 🙂

To oferujemy

  • Praca w trybie Pracuj Flex od września 2021 - 2 dni pracy w tygodniu z biura (Prosta 68, Warszawa)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • opieka stomatologiczna

    • brak dress code’u

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • dobra lokalizacja biura

    • działania rozwojowe

    • treningi umiejętności miękkich

    • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

    • rekrutacje wewnętrzne i staże wewnętrzne

    • premia kwartalna

    Etapy rekrutacji
    1

    Spotkanie onlinez Rekruterem i International Sales Managerem

    2

    zadanie e-mail