Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

(Młodszy/-a) Specjalista/-ka ds. zakupów

reBuy Electronic Services Polska Sp. z o.o

5 0005 500 brutto / mies.
  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie zarządzanie kategorią zakupową w obszarze elektroniki konsumenckiej (części do napraw, półprodukty do refabrykacji) oraz realizacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem, a także:

  • aktywne poszukiwanie i prowadzenie negocjacji z dostawcami z Europy oraz Chin

  • planowanie, analizowanie zapotrzebowania i zamawianie produktów

  • utrzymywanie relacji z dostawcami

  • koordynowanie dostaw oraz kontrola w zakresie terminowości

  • kontrolowanie jakości posiadanego stanu magazynowego (m.in. pod kątem wieku i wartości)

  • raportowanie zużycia i zapotrzebowania

  • monitorowanie dokumentów zakupowych, w tym dotyczących płatności, oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • stała współpraca z działami operacyjnymi, zmierzająca do realizacji wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (minimum B1)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w obszarze łańcucha dostaw, planowania)

  • znajomość specyfiki pracy łańcucha dostaw

  • umiejętności negocjacyjne oraz analityczne

  • komunikatywność (stawianie jasnych oczekiwań, zdolność konfrontacji, zbieranie potrzebnych informacji, asertywna komunikacja, aktywne przekazywanie informacji w zespole)

  • dokładność i skrupulatność

  • chęć ciągłego doskonalenia i otwartość na feedback

  • wychodzenie z inicjatywą i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Mile widziane

  • ukończony pierwszy stopień studiów z zakresu logistyki / łańcucha dostaw

  • nie wymagamy doświadczenia w tej samej kategorii produktowej (elektronika), jeśli jednak je posiadasz, będzie to z pewnością Twój atut

To oferujemy

  • prywatna opieka medyczna z możliwością dopłaty do pakietu partnerskiego / rodzinnego

  • pakiet kafeteryjny myBenefit, co roku zasilany kwotą ponad 1000zł do wykorzystania na kartę Multisport, zakupy, kursy, koncerty, kino, teatr, festiwale, czy podróże

  • lekcje języka angielskiego

  • firmowe imprezy integracyjne

  • dofinansowanie do posiłków

  • prezent urodzinowy

  • owocowe poniedziałki i środy

  • kawa z ekspresu, herbata, napoje gazowane i niegazowane, miód i witaminy - to u nas standard! Latem także piwo bezalkoholowe :)

  • dwa pokoje relaksu z konsolą, piłkarzykami i grami planszowymi

Jesteśmy spółką “córką” niemieckiej firmy reBuy reCommerce GmbH - jednej z największych platform do sprzedaży i zakupu używanego sprzętu elektronicznego, książek, płyt CD/DVD/BluRay oraz inteligentnych zegarków. reBuy Electronic Services Polska powstał na początku 2018 roku. Od tego czasu rośniemy i rozwijamy się bardzo szybko, obecnie zatrudniamy około 170 osób. Naszym zadaniem, podobnie jak spółki niemieckiej, jest dawanie drugiego życia używanym przedmiotom. Obsługujemy aktualnie 8 kategorii produktów elektroniki użytkowej.

*W reBuy, każdego dnia staramy się zapewniać integrację i równe szanse. Oczywiście dotyczy to również wszystkich naszych procesów rekrutacyjnych. Dlatego szukamy Cię niezależnie od wieku, niepełnosprawności, pochodzenia narodowego, rasy, koloru skóry, religii, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej. Po prostu bądź tym, kim jesteś!

Ważne! Dołącz do swojego CV wskazaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez reBuy Electronic Services Polska w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Bez niej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować ;)

Przewiń do profilu firmy