Młodszy/-a Specjalista/-ka - Junior ds. Google Ads E-commerce i marketingu SEM

2407.PL sp. z o.o.O firmie

3 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Elizy Orzeszkowej 1c
    Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

2407.PL sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 1c

Reguły (pow. pruszkowski)

https://2407.pl/ Sklep internetowy – WSZYSTKO DO AUTA

2407.PL Sp. z.o.o. jest polską firmą na rynku e-commerce części do samochodów. Również mamy ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży części zamiennych w innych krajach europejskich, mamy partnerów z całego świata.

Czyli u nas Państwo dostanie doświadczenia międzynarodowego.

KOGO SZUKAMY?

  • Zdecydowałeś/łaś, że chcesz nauczyć się Google Ads? Czy już masz chociaż minimalne doświadczenie w planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii w Google Ads?
  • Wiesz co to Google Analytics :) albo chcesz nauczyć się temu
  • Masz analityczny umysł, znasz Excela, a analiza danych, to coś co naprawdę lubisz :)
  • Interesujesz się marketingiem

Coś z tego – o tobie? Wtedy musisz być w naszym zespole!

WSZYSTKEMU UCZYMI, pokażemy co robić, nauczymy cię zarabiać.

TWOJE ZADANIA:

  • Będziesz odpowiedzialny za planowanie i optymalizację kampanii w wyszukiwarce Google na rynku polskim.
  • Będziesz miał realny wpływ na tworzenie strategii SEM dla lidera polskiego rynku w częściach zamiennych.
  • Będziesz testował nowe rozwiązania, zbierał wiedzę ze swoich działań.

Będziesz:

  • pomagać w planowaniu, zakupie i optymalizacji kampanii
  • analizować efektywność kampanii
  • raportować wyniki prowadzonych kampanii

Oczywiście, kiedy nauczymy Cię.

Dołączając do naszego Zespołu, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę, pełny etat
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w otwartym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach z zakresu e-commerce
  • motywujące, odpowiadające wynagrodzenie
  • atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy
  • szansę na rozwój zawodowy w branży motoryzacyjnej
  • dodatkowe bonusy: bezpłatna kawa, herbata, gra w ping-ponga i inne
  • 13ta pensja za podsumowaniem pracy rocznej
  • Możliwość wzrostu karierowego do stanowiska Dyrektora d.s. marketingowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy