Oferta pracy

Młodszy/a specjalista/ka SEO / Web Developer

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, realizowanie i analizowanie kampanii SEO;

  • testowanie i optymalizowanie stron pod kątem pozycjonowania;

  • wdrażanie i weryfikowanie nowych rozwiązań zwiększających widoczność witryn;

  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość HTML i CSS;

  • chęci rozwoju na wskazanym stanowisku;

  • codzienne poszerzanie wiedzy z zakresu SEO;

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;

  • dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej;

  • kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość PHP, SQL, JavaScript;

  • znajomość systemów CMS: Wordpress, Joomla itp.;

  • znajomość technologii internetowych;

To oferujemy

  • pracę w zgranym, stabilnym zespole i wspierających przełożonych;

  • pracę w pełni zdalną już od pierwszego dnia;

  • dostęp do najnowszych technologii;

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą Ścieżką Kariery, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie;

  • pakiet medyczny LuxMed oraz kafeterię MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;

  • brak nadgodzin i realny life & work balance;

  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring;

  • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy