Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Novartis Pharma

Młodszy/a Specjalista/ka w Dziale Rejestracji Leków

Novartis PharmaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z uzyskiwaniem i utrzymywaniem pozwoleń na dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych;

  • Koordynowanie procesu rejestracyjnego wewnątrz firmy;

  • Kontakt z organami administracji państwowej odpowiadającymi za dopuszczanie do obrotu produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

  • Wsparcie działu Rejestracji Leków w prowadzeniu bieżących projektów.

Nasze wymagania

  • Posiada wykształcenie wyższe (preferowane: farmacja chemia, biotechnologia, biologia);

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej;

  • Wykazuje się znajomością MS Office w stopniu zaawansowanym;

  • Posiada umiejętność komunikowania się w języku angielskim (poziom B2);

  • Wykazuje odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań i dotrzymuje terminów;

  • Posiada dobrą organizację pracy własnej, jest samodzielna i dokładna;

  • Cechuje się umiejętnościami dobrej komunikacji.

To oferujemy

  • Pracę w wiodącej, innowacyjnej firmie farmaceutycznej;

  • Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę i elastyczne godziny pracy;

  • Wsparcie mentora i regularny feedback;

  • Pracę w Dziale Rejestracji Leków w świetnej atmosferze.

W Novartis odkrywamy nowe rozwiązania, by poprawiać i przedłużać ludzkie życie. Dołącz do naszego zespołu jako: Przedstawiciel/ka Medyczny/a w obszarze chorób układu kardiologicznego

Przewiń do profilu firmy

Do jakiej firmy możesz dołączyć:

Novartis to ludzie – w nich tkwi potencjał i rozwój firmy,

Nasze innowacje zmieniają oblicze medycyny,

Mamy ogromny wpływ na otoczenie – zarówno jako firma, jak i jednostka