Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy/a Specjalista/tka ds. Kadr i Płac

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 26.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie kandydatów do pracy na stanowisku:

    Zakres obowiązków:

    • Prace asystenckie związane z pracą Działu Kadr: segregowanie korespondencji, obsługa prostych procesów kadrowych, prowadzenie akt osobowych
    • Generowanie umów o pracę i zlecenia
    • Przygotowywanie dokumentów (wypowiedzeń umów o pracę, aneksów do umów o pracę, zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych, zaświadczeń o zatrudnieniu)
    • Wprowadzanie danych osobowych zatrudnianych pracowników do systemu Enova
    • Nadzór nad terminowością badań lekarskich zatrudnionych osób
    • Współpraca w zakresie tworzenia wzorów dokumentów, oświadczeń, zapisów

    Wymogi:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie związane z prowadzeniem dokumentacji pracowników tymczasowych będzie atutem)
    • Znajomość bieżących przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudnienia pracowników tymczasowych
    • Sumienność i skrupulatność
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, rzetelność, umiejętność pracy w stresie

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Bezpośrednią współpracę z kompetentną, a przy tym niezwykle relacyjną Managerką Działu, która chętnie dzieli się zdobytą wiedzą
    • Dogodną lokalizację miejsca pracy (centrum miasta)
    • Zatrudnienie od zaraz
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Dynamiczne środowisko pracy
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowego doświadczenia z zakresu kadr i płac

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    LSJ HR Group
    ul. Celna 1,
    70-644 Szczecin
    nr licencji 4440