Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/tka ds. Wsparcia Sprzedaży

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Sprzedaży oraz biura Oddziału Warszawa.

  • Wspieranie działalności Działu Sprzedaży: przygotowywanie ofert wg wskazówek zespołu z terenu, przygotowywanie materiałów informacyjnych, nadzór nad kompletnym wyposażeniem Oddziału w prospekty i katalogi.

  • Prowadzenie dokumentacji klientów oraz teczek kontraktowych oraz odpowiedzialność za należyte przechowywanie dokumentacji.

  • Utrzymywanie kontaktów pomiędzy klientami, pracownikami i Oddziałem.

  • Prowadzenie spraw administracyjno-biurowych Oddziału Warszawa: zaopatrzenie biura w materiały biurowe, artykuły spożywcze.

  • Uczestniczenie w targach i wystawach organizowanych przez firm.

  • Nadzór i opracowywanie raportów dotyczących nowych inwestycji na terenie O/Warszawa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami.

  • Zdolności analityczne.

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego.

  • Mile widziana znajomość SAP.

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point).

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, energia w działaniu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z zespołem odnoszącym sukcesy.

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia.

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń.

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • zimowy i letni czas pracy (krótszy dzień pracy w piątek)

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy