Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/tka ds. Wsparcia Sprzedaży

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działalności Działu Handlowego

  • Aktywny udział w procesie sprzedaży (oferty, kalkulacje sprzedażowe, zamówienia, umowy leasingowe)

  • Kontakty telefoniczne i mailowe z klientami

  • Dbanie o bazę klientów i szanse sprzedażowe

  • Przygotowywanie i opracowywanie raportów

  • Obsługa klientów odwiedzających siedzibę Oddziału Warszawa

  • Prowadzenie spraw administracyjno-biurowych oddziału

  • Nadzór nad kompletnym wyposażeniem oddziału w prospekty i katalogi

  • Uczestniczenie w targach i wystawach organizowanych przez firmę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point)

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego (komunikacja telefoniczna i mailowa)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, dokładność, energia w działaniu i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z zespołem odnoszącym sukcesy

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • zimowy i letni czas pracy (krótszy dzień pracy w piątek)

Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy