Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator Baz Danych

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle Data Integrato

  • PostgreSQL

  • Mongo DB

  • SQL

  • Bash

  • Python

  • Linux

Mile widziane

  • NoSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie bazami danych Oracle i PostgreSQL szczególnie w zakresie centralnych systemów billingowych
  • Administrowanie bazami nierelacyjnymi (np. Mongo DB)
  • Instalacja, konfiguracja, aktualizacja wersji
  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami
  • Codzienny monitoring i analiza parametrów pracy baz danych
  • Wdrażanie działań proaktywnych na podstawie analizy i monitoringu
  • Diagnostyka incydentów, problemów i wdrażanie rozwiązań zapewniających stabilną i bezpieczną pracę bazy danych
  • Analiza statystyk i rekomendacji zmian w konfiguracji
  • Backup i odtwarzanie danych

Nasze wymagania

  • Znajomość architektury bazy danych Oracle lub PostgreSQL
  • Znajomość języka SQL, PL/SQL lub PL/PgSQL
  • Dobra znajomość Linuxa
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków skryptowych - np. Bash/Python
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii

  • Znajomość baz NoSQL
  • Optymalizacji zapytań bazodanowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Plan Emerytalny
  • Spotkania integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny

Etapy rekrutacji

1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Administrator Baz Danych, Łódź