Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator baz danych ze znajomością SSIS

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SSIS

  • ETL

  • SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie pakietów SSIS na serwer
  • Wdrażanie raportów na server PowerBI
  • Deployment paczek SSIS na środowisko produkcyjne
  • Parametryzacja zmiennych środowiskowych dla pakietów SSIS
  • Monitorowanie istniejących już procesów produkcyjnych i ich wznawianie, diagnozowanie i przekazywanie błędów do developerów

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SSIS
  • Wiedza z zakresu budowania procesów ETL
  • Podstawowa wiedza z obszaru związanego z administracją SQL Server (backup, patchowanie, tworzenie kont, konfiguracja)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Chęć rozwijania kariery zawodowej w obszarze Business Intelligence
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w administracji baz danych MS SQL

Etapy rekrutacji

1

Test wstępny

2

Rozmowa rekrutacyjna z HR

3

Rozmowa techniczna

4

Wdrożenie

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 900 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Młodszy Administrator baz danych ze znajomością SSIS, zachodniopomorskie