Due to the quantity of responses received for each job posting, a personal response to each candidate with further status updates will not be available. Please Include The Following statement in your application: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in Accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland in 2014, item 1182, 1662)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
HedgeServ Limited

Młodszy Administrator ds. Funduszy Inwestycyjnych

HedgeServ LimitedO firmie

  • Opolska 112, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Opolska 112

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Uzgadnianie kont bankowych i monitorowanie ewentualnych rozbieżności

  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji AML/KYC

  • Współpraca z inwestorami i wsparcie ich w codziennych zadaniach

  • Wsparcie dla innych działów HedgeServ

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz dla inwestorów oraz klientów

Nasze wymagania

  • Absolwent/ka kierunku w obszarze prawa/finansów/biznesu.

  • Pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku (finanse/księgowość) będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole i dobrych zdolności analitycznych

To oferujemy

  • Luxmed pakiet VIP

  • Karta sportowa Multisport

  • My Benefit system kafeteryjny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • 100% dofinansowanie do kursów/ studiów

  • Finansowane wyjścia z zespołem 1x/kwartał

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świeże owoce w biurze 2x/tydzień

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Spotkaj się z naszym zespołem

3

Otrzymaj ofertę pracy

Firma Hedgeserv jest globalnym zarządcą funduszy. Biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Luksemburgu, Polsce, Bułgarii czy Australii.

Biuro firmy HedgeServ w Krakowie powstało w 2017 roku i zlokalizowane jest w kompleksie O3 Business Campus przy ulicy Opolskiej 112.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje