Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Administrator Finansowy

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień (PO) na podstawie formularza z systemu E1 (JDE)

  • Zarządzanie narzędziami/raportami służącymi do śledzenia obiegu faktur i płatności

  • Wystawianie faktur dla klientów JLL w PeopleSoft zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez współpracujące zespoły finansowe

  • Rejestracja wpłat od klientów

  • Wykonywanie uzgodnień kont bankowych oraz kont bilansowych

  • Generowanie standardowego zestawu raportów z obszaru AP (otwarte zamówienia, niezalokowane zamówienia i faktury, niezafakturowane usługi)

  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca (funkcje AP, AR, GL)

  • Wsparcie w wyjaśnianiu zapytań od innych zespołów finansowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej B2

  • Wymagana podstawowa znajomość procesów księgowych i finansowych

  • Dobre umiejętności interpersonalne w zarządzaniu różnorodnymi zespołami: przedstawicielami klientów i interesariuszami JLL

  • Umiejętność codziennego zarządzania wieloma zadaniami

  • Obsługa klienta - zaangażowanie w rozwiązywanie problemów

  • Biegłe posługiwanie się MS Excel, PowerPoint i Word

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości lub SSC

  • Znajomość systemu E1 (JDE) oraz PeopleSoft będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej na terenie Polski, z możliwością pracy w warszawskim biurze (Warsaw Spire)

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego

  • Swobodę w działaniu i przestrzeń dla nowych pomysłów i innowacji

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad 93 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach.

Przewiń do profilu firmy