Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator Floty

  • Zgierz, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 28 lat specjalizujemy się
    w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Zgierz

    Zakres obowiązków:

    • przeprowadzenie inwentaryzacji naczep na terenie bazy transportowej
    • ocena wyposażenia pod względem jakościowym i ilościowym
    • uzupełnienie braków
    • naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów (wymiana naklejek na naczepach, malowanie belek)
    • wprowadzenie danych do arkusza
    • nadzór nad stanem technicznym pojazdów oraz prowadzenie dokumentacji technicznej
    • monitorowanie terminów przeglądów technicznych
    • sporządzanie protokołów przekazań sprzętowo-materiałowych
    • współpraca z warsztatami naprawczymi
    • dbanie o dostępność i sprawność floty
    • zgłaszanie szkód komunikacyjnych do ubezpieczyciela

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • wykształcenie techniczne
    • sumienność i obowiązkowość
    • umiejętność pracy w zespole
    • obsługa komputera w stopniu dobrym
    • prawo jazdy kat. B (C+E mile widziane)
    Mile widziane:
    • dobra znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego/ukraińskiego będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji
    • pracę w zmianowym systemie czasu pracy
    • lokalizację pracy rotacyjnie w wybranej bazie transportowej w Polsce oraz 2-tygodniowe wyjazdy do bazy w Belgii

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom