Oferta pracy

Młodszy Administrator Infrastruktury IT Usług Data Center

3S S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware vSphere

  • MS Hyper-V

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja fizycznych środowisk serwerowych

  • Instalacja oraz udział w bieżącym utrzymanie środowisk wirtualizacyjnych opartych o VMware vSphere oraz MS Hyper-V

  • Instalacja oraz udział w bieżącym utrzymanie środowisk backupowych

  • Zarządzanie sprzętem (systemy wewnętrzne oraz klienckie) wraz z prowadzeniem dokumentacji serwisowej

  • Monitorowanie zdarzeń w administrowanych środowiskach

  • Diagnozowanie, rozwiązywanie problemów, incydentów i dostarczanie analiz

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji wykonywanych zadań oraz utrzymywanych środowisk

  • Współpraca przy utrzymaniu środowisk produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne, praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzaniami systemami serwerowymi oraz środowiskami wirtualizacyjnymi opartymi o rozwiązania VMware vSphere lub/oraz MS Hyper-V

  • Poparta praktyką umiejętność podstawowej administracji systemami operacyjnymi MS Windows oraz Linux

  • Poparta praktyką umiejętność administracji rozwiązaniami Backup

  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi i chmurowymi będzie dodatkowym atutem

  • Minimum średnie kierunkowe wykształcenie techniczne (informatyka, telekomunikacja)

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i poznawania nowych technologii.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie komunikatywnym

  • Udokumentowane doświadczenie i posiadanie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje i wiedzę kandydatów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Pełną dynamiki i różnorodności zadań pracę w nowoczesnym Data Center

  • Możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu (po okresie próbnym)

  • Indywidualnie dopasowany program wdrożeniowy, szkolenia onboardingowe (adaptacyjne) już od pierwszego dnia pracy

  • Udział w zewnętrznych szkoleniach (zgodnie z potrzebami)

  • Możliwość wspólnego rozwijania swojego hobby i dołączenia do grup pracowniczych: grupa żeglarzy oraz biegaczy

  • Możliwość przystąpienia do benefitów: pakiet medyczny LuxMed, ubezpieczenie na życie Allianz, karta Multisport, dofinansowanie nauki języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Czy szukamy właśnie Ciebie ?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań w zakresie wdrażania, administracji i utrzymania systemów serwerowych i oraz środowisk wirtualizacyjnych

3S S.A.

Czy wiesz, że nasi pracownicy to najlepsi inżynierowie w swojej branży? A może słyszałeś, że obsługujemy wiodące w Polsce biura podróży i hotele, sieci placówek medycznych, banki i firmy ubezpieczeniowe, instytucje publiczne i budżetowe, a także czołowe kluby sportowe?

A czy wiesz może, że poza zajmowaniem się najnowszymi technologiami, wspieramy także pasje naszych pracowników? Najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, dlaczego warto dołączyć do naszego Zespołu, jest spróbowanie swoich sił podczas rekrutacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy