Oferta pracy

Młodszy Administrator IT

Leadec Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Leadec Sp. z o. o.

Toszecka 101

Gliwice

ONE MISSION. ONE TEAM. LEADEC

Pracujemy dla wiodących firm motoryzacyjnych w Polsce,
w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak szacunek,
partnerstwo, praca zespołowa.
Dołącz do naszego zespołu liczącego ponad 20 000 pracowników,
których cechuje nastawienie na rozwój, pomysłowość i zaangażowanie.

Młodszy Administrator IT - Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych ERP (NAV), KiP (Sage),
  • Administrowanie stacjami końcowymi użytkowników
  • Obsługa infrastruktury sieciowej: LAN, WLAN,
  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie problemów związanych z IT,
  • Instalowanie oraz przygotowywanie stanowisk komputerowych i konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • Udział w procesach wdrożenia nowych rozwiązań i technologii, rozwijanie bieżących systemów,
  • Koordynowanie i dokonywanie odbioru zaplanowanych prac wdrożeniowych,
  • Opieka nad powierzonymi środkami trwałymi w zakresie IT,
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu IT,
  • Udział w projektach IT na poziomie organizacji i koncernu.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku IT,
  • Doświadczenie w zakresie systemów klienckich (Windows 10),
  • Znajomość usług serwerowych MS Windows będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji siecią lokalną,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • Sumienność, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w partnerskiej atmosferze,
  • Pakiet benefitów po okresie próbnym.

1. Administratorem danych osobowych jest LEADEC Sp. z o.o., ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice tel. 32 338-54-70 email: [email protected];
2. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: [email protected]
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.
6. Kandydat ma prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
7. Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Paczki świąteczne
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy