Oferta pracy

Młodszy administrator IT/ IT Support - od zaraz 3 miesiące

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla jedngo z klientów szukamy oosby na stanowisko:
Młodszy administrator IT/ IT Support - od zaraz 3 miesiąceNumer ref.: MIT/Wa1/A3/AD

Zakres obowiązków:

·         Codzienne wsparcie użytkowników

·         Konfigurowanie sprzętu IT

·         Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania

·         Tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników

·         Konfigurowanie urządzeń Apple Ipod/Ipad

·         Podstawowa konfiguracja sieci

·         Konfigurowanie i podstawowe naprawy drukarek

Wymagania:

·         Znajomość sprzętu komputerowego

·         Znajomość systemów operacyjnych Windows

·         Wiedza na temat administrowania MS Active Directory

·         Wiedza na temat administrowania Office 365/Azure AD

·         Podstawowa znajomość Windows Server

·         Podstawowa znajomość system IOS

·         Znajomość podstawowych zagadnień sieci (VLAN, TCPIP)

·         Komunikatywna znajomość języka angielskiego

·         Systematyczność

Oferujemy:

·         Zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące na podstawie umowy o prace przez Adecco

·         Atrakcyjnie  wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy