Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Administrator IT

BRAINSHARE IT sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • LAN

System operacyjny

O projekcie

Praca przy naszym własnym produkcie: SaldeoSMART, webowej aplikacji w modelu SaaS do odczytywania i obsługi dokumentów; działającej w sektorze finansowo-księgowym.

Szukasz stabilnej pracy na dłużej? Zapraszamy do nas. Rozwijamy Saldeo od 10 lat, pomysłów mamy przynajmniej na kolejne 10 :) Mamy bardzo niską rotację, co bardzo cenimy. Nie robimy zewnętrznych projektów.

Posiadamy biuro w prestiżowej lokalizacji w centrum: V Offices na Al. 29 Listopada 20. Obecnie pracujemy w trybie hybrydowym - 1 dzień z biura, 4 zdalnie. Monitorujemy sytuację pandemiczną.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów operacyjnych (Linux, Windows)

  • Zarządzanie oraz monitorowanie infrastruktury IT

  • Automatyzacja pracy

  • Administracja sieci LAN, opieka nad infrastrukturą IT biura

  • Wsparcie techniczne dla pracowników biura

  • Diagnozowanie incydentów i problemów

  • Udział w projektowaniu i budowaniu systemów infrastruktury IT

  • Pomoc dla drugiej i trzeciej linii wsparcia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w instalacji, konfiguracji i utrzymaniu systemów serwerowych Linux (Ubuntu, RHEL)

  • Doświadczenie w konfiguracji stacji roboczych (Windows,Linux)

  • Znajomość zagadnień administracji LAN

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność efektywnej współpracy z członkami zespołu w celu szybkiego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Doświadczenie z usługami Google (Workspace, gmail, GCP)

  • Doświadczenie z technologiami Mikrotik, pfSense

  • Doświadczenie z aplikacjami GLPI, Rundeck, Zabbix, Grafana

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na długotrwałą współpracę;

  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami,

  • Pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach,

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Elastyczna forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa techniczna - 2h.

Dlaczego warto wybrać nas jako pracodawcę?

  • Nie jesteśmy korporacją – lepiej być dużym trybikiem w małej firmie, niż małym trybikiem dużej,

  • Pracujemy przy ogólnopolskiej aplikacji w modelu SaaS obsługującej 150 tysięcy podmiotów i przyjmującej 4 miliony dokumentów miesięcznie,

  • Brak konieczności współpracy z zespołami w innych strefach czasowych,

  • W kulturze firmy jest dążenie do zrobienia, a nie robienia – sukcesem dla nas jest osiągnięcie wyznaczonego celu. W tym celu umiejętnie priorytetyzujemy zadania i szukamy prostych rozwiązań,

  • Chcemy ciągle ulepszać produkt, procesy w firmie, kulturę firmy,

  • Bardzo dobra lokalizacja: Voffices w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa, z bardzo dobrym dojazdem z każdego miejsca w Krakowie

  • Przyjazna atmosfera.

Nasza firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania i obiegu papierowych oraz elektronicznych dokumentów - SaldeoSMART, działającej w sektorze finansowo-księgowym. Jesteśmy częścią norweskiej grupy Visma.

Przewiń do profilu firmy