Logo Pracuj.pl

Młodszy administrator IT

BLACKICE NETWORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • XML

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • Kubernetes

  • Rancher

  • GITLab

  • Jenkins

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie technicznie zewnętrznych użytkowników systemów informatycznych – pierwsza linia wsparcia.
  • Współpraca w zakresie administracji systemowej z innymi pracownikami działu IT i Dev.
  • Tworzenie raportów na podstawie danych z systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Informatyka, Elektronika lub pokrewne).
  • Znajomość: SQL, XML, Linux/Windows, Bash/Powershell,
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B1/B2.
  • Mile widziane znajomość Jira, Confluence.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów, rzetelność.
  • Gotowość do pracy w systemie 12-20.

  • doświadczenie w projektowaniu i utrzymywaniu rozwiązań CD/CI
  • znajomość Kubernetes, Rancher
  • znajomość narzędzi GITLab, Jenkins,
  • znajomość rozwiązań Fortinet
  • znajomość o365, Jira
  • znajmość protokołów rutingu dynamicznego
  • znajomość narzędzie automatyzacji (np. Ansible)
  • znajomość AWS, MS Azure, Google Cloud,
  • certyfikacje AWS, MS Azure, Google Cloud,

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Niezbędne narzędzia biurowe – laptop, telefon służbowy,
  • Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport),
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

BLACKICE NETWORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma BlackIce Networks sp. z o. o powstała w Krakowie w 2012 roku i od początku swojego istnienia skupia się na kompleksowej obsłudze informatycznej oraz wdrożeniach infrastruktury informatycznej dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Młodszy administrator IT, Kraków