Oferta pracy

Młodszy Administrator IT

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Srebrzyńska 14, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Srebrzyńska 14

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Windows

  • Linux

Mile widziane

  • znajomość systemu ticketowego JIRA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie infrastruktury IT

  • Analiza i rozwiązywanie problemów systemowych i sieciowych

  • Obsługa platformy Windows (Active Directory, DNS, DHCP, WSUS)

  • Monitorowanie dostępności oraz wydajności komponentów infrastruktury IT

  • Konfiguracja i dystrybucja sprzętu w sieci

  • Inwentaryzaca sprzętu IT oraz aktualizowaniu dokumentacji

  • Obsługa zgłoszeń na JIRA (system ticketowy)

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii sieciowych i budowy sprzętu komputerowego

  • Wiedza dotycząca systemów operacyjnych MS Windows 7/8/8.1/10, Linux oraz pakietu biurowego MS Office /2016/2019 i o365

  • Znajomość sieci komputerowych

  • Wykształcenie na poziomie min. technik informatyk

  • Nastawienie na pracę zespołową i komunikatywność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • udział w eventach

  • nagroda za polecenie pracownika

  • darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków

  • parking dla pracowników

KOMFORT to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszą dumą jest obecność blisko ludzi za pomocą budowanej od podstaw sieci 160 sklepów w całej Polsce, a także rozwijanie najnowocześniejszego sklepu internetowego w branży, będącego zarówno niezależną platformą sprzedażową, jak i miejscem wspomagającym sprzedaż w kanałach sklepowym i Contact Center. Czerpiemy z najnowszych wzorców omnichannel i rozwijamy innowacje oparte o najnowocześniejsze technologie i systemy. Pracujemy między innymi z systemami SAP, Salesforce, Magento, Insider. Jesteśmy u progu dużych zmian, które przeniosą naszą firmę na kolejny poziom. Zapraszamy abyś był ich częścią!

Przewiń do profilu firmy