Logo Pracuj.pl

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • MYSQL

  • VLAN

  • Linux Debian

  • MS Windows Server

  • Active Directory

  • TCP/UDP

  • Windows 10 PRO

  • SMTP

  • POP3

  • IMAP

  • WIFI

  • VPN SSL

  • CRT SSL

  • Zabbix

  • HYPER-V

  • PROXMOX

Mile widziane

  • PHP

  • Python

  • PyCharm

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie starszych administratorów w obsłudze i monitoringu serwerów plików, poczty oraz aplikacji
  • analiza problemów z wydajnością oraz dostępnym miejscem
  • tworzenie, backup i migracja serwerów wirtualnych
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • kontrola sieci komputerowych oraz monitoring anomalii
  • podłączanie stacji roboczych do domeny
  • wsparcie użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów MS Windows oraz Linux
  • umiejętność instalacji i konfigurowania systemów serwerowych
  • podstawowa znajomość baz danych typu MSSQL, MYSQL
  • obsługa systemów wirtualizacji
  • wiedza na temat sieci komputerowych oraz protokołów TCP/UDP
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B

  • doceniamy indywidualne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów
  • tworzenie własnych skryptów oraz programów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • ciekawą pracę obejmującą zagadnienia związane z serwerami i sieciami komputerowymi
  • dostęp do nowych technologii i własnego środowiska testowego
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, certyfikaty zdobytych umiejętności
  • udział w dużych projektach, które są dodatkowo premiowane
  • wyjazdy oraz spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy firmą informatyczną która od 2003r zajmuje się obsługą małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie bieżącej administracji sieci komputerowych, serwerów oraz monitoringu przemysłowego. Dostarczamy stabilne rozwiązania dla naszych klientów oraz kompleksową obsługę serwerowni oraz usług chmurowych. Stawiamy na ciągły rozwój dlatego szukamy ludzi, którzy mają ciekawe pomysły oraz otwarty umysły na nowe wyzwania.

Młodszy Administrator IT, Święty Wojciech 28, Stare Miasto, Poznań