Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator IT

Nexus Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i administracja infrastrukturą stacji roboczych z systemem Windows,
  • Wsparcie IT dla zespołów realizacyjnych naszej firmy (pierwsza linia, użytkownicy zdalni/lokalni),
  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą sprzętową (komputery, laptopy, telefony),
  • Administracja usługami Active Directory (konta użytkowników, podłączanie komputerów, grupy, uprawnienia),
  • Monitoring, diagnostyka i usuwanie awarii,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej (dokumentacja bieżącej pracy) .

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym,
  • Dobra znajomość systemów Windows,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczanie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów Linux.

To oferujemy

  • Intensywne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Benefity pozapłacowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś stać się członkiem naszego zespołu, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Nexus Polska Sp. z o.o.

Nexus Polska jest jednym z największych twórców oprogramowania dla polskiego rynku ochrony zdrowia, częścią NEXUS AG, czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej. Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego. Nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług dlatego poszukujemy ludzi odpowiedzialnych i zaangażowanych w działania.

Może właśnie Ty pasujesz do naszego zespołu?

Młodszy Administrator IT, Poznań