Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą informatyczną która od 2003r zajmuje się obsługą małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie bieżącej administracji sieci komputerowych, serwerów oraz monitoringu przemysłowego. Dostarczamy stabilne rozwiązania dla naszych klientów oraz kompleksową obsługę serwerowni oraz usług chmurowych. Stawiamy na ciągły rozwój dlatego szukamy ludzi, którzy mają ciekawe pomysły oraz otwarty umysły na nowe wyzwania.

    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na pełen etat
    • wynagrodzenie 5-7 tys zł brutto w zależności od doświadczenia
    • ciekawą pracę obejmującą zagadnienia związane z serwerami i sieciami komputerowymi
    • dostęp do nowych technologii i własnego środowiska testowego
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, certyfikaty zdobytych umiejętności
    • udział w dużych projektach, które są dodatkowo premiowane
    • wyjazdy oraz spotkania integracyjne
    • ubezpieczenie grupowe

    Opis stanowiska

    • wsparcie starszych administratorów w obsłudze i monitoringu serwerów plików, poczty oraz aplikacji
    • analiza problemów z wydajnością oraz dostępnym miejscem
    • tworzenie, backup i migracja serwerów wirtualnych
    • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
    • kontrola sieci komputerowych oraz monitoring anomalii
    • podłączanie stacji roboczych do domeny.

     Wymagania

    • dobra znajomość systemów MS Windows oraz Linux
    • umiejętność instalacji i konfigurowania systemów serwerowych
    • podstawowa znajomość baz danych typu MSSQL, MYSQL
    • obsługa systemów wirtualizacji
    • wiedza na temat sieci komputerowych oraz protokołów TCP
    • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • prawo jazdy kategorii B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dimers sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy.

    Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.