Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eden Technology Sp. z o.o.

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Opieka nad infrastrukturą IT klientów,
    • Świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników,
    • Udział w pracach wdrożeniowych.

    Minimalne wymagania:

    • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Microsoft w zakresie ich instalowania, konfigurowania i rozwiązywania problemów.
    • Znajomość pakietu MS Office w zakresie instalacji i funkcji wykorzystywanych przez względnie zaawansowanych użytkowników (np. formuły MS Excel, nie dotyczy VBA).
    • Znajomość sprzętu komputerowego – komputerów / serwerów - w zakresie diagnostyki, konserwacji, prostych napraw, prac technicznych w serwerowni.
    • Znajomość sprzętu komputerowego – typowych urządzeń peryferyjnych (skanery, drukarki) - w zakresie instalacji, eksploatacji i diagnostyki.
    • Znajomość zagadnień związanych z pocztą elektroniczną w zakresie pozwalającym na instalowanie i konfigurowanie klienckich programów pocztowych oraz diagnozowanie typowych problemów z pocztą elektroniczną.
    • Znajomość podstawowych urządzeń sieciowych (proste routery/firewall’e, switche, WiFi AP) w zakresie ich funkcji i podstawowej konfiguracji. Umiejętność diagnozowania podstawowych problemów w środowisku prostej sieci TCP/IP.
    • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy, wysoki poziom etyki.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Pożądana wiedza i umiejętności:

    • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft w zakresie administracji i rozwiązywania problemów.
    • Podstawy zarządzania MS SQL (uprawnienia, backup/restore baz, maintenance plans)
    • Znajomość podstaw administracji w środowiskach Vmware / Hyper-V (konfiguracja VM, migawki etc.)

    Bardzo liczymy na to, że zatrudniona osoba będzie chciała intensywnie się uczyć i rozwijać swoją karierę w kierunku zaawansowanej administracji / realizacji wdrożeń z zakresu infrastruktury IT. Wobec tego wymagamy, aby kandydat miał motywację do samodzielnego rozwijania wiedzy i umiejętności zawodowych. Konieczna będzie także znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej i literatury fachowej.

    Oferujemy:

    • Praca w ramach małego zespołu zajmującego się wyłącznie infrastrukturą IT, w kilkudziesięcioosobowej firmie o profilu informatycznym.
    • Mało sformalizowane środowisko pracy.
    • Pracujemy dla polskich i międzynarodowych klientów z różnych sektorów. Większość działań prowadzimy zdalnie z naszego biura, wyjazdy głownie na terenie Warszawy.
    • Praca w zwykłych godzinach biurowych / w pełnym wymiarze zatrudnienia.

    Wynagrodzenie, jakie spodziewamy się zaoferować typowemu kandydatowi na to stanowisko, wynosi ok. 3-4 tys. zł netto miesięcznie.

    Jeśli informatyka jest Twoją pasją, jeśli traktujesz swoją pracę poważnie i lubisz pomagać innym, to prosimy o przesłanie aplikacji (klikając w przycisk aplikowania).

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eden Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eden Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.