Oferta pracy

Młodszy administrator IT

Trakcja Spółka AkcyjnaO firmie

  • Palisadowa 20/22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Trakcja Spółka Akcyjna

Palisadowa 20/22

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • MS Exchange

  • SCCM

  • VMware

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Praca w ramach I/II linii wsparcia

  • Samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów na poziomie 2 linii wsparcia.

  • Administrowanie MS SharePoint On-line.

  • Konfiguracja systemów wirtualizacji i mechanizmów wysokiej dostępności usług.

  • Realizacja zadań w ramach projektowych dotyczących istniejącej lub wymaganej infrastruktury IT.

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu Informatyki).

  • Min. 2 lata doświadczenia w roli Administratora IT/ml. Administratora IT.

  • Doświadczenie w administrowaniu Windows Server 2016, MS Exchange, SCCM, Sharepoint, Windows 10.

  • Doświadczenie w administracji środowiskami wirtualizacyjnymi (VMware).

  • Mile widziane doświadczenie w administrowaniu serwerami bazodanowymi MS SQL Server i Firebird.

  • Doświadczenie w administracji sieciami (m.in. przełączniki, routery, bramki dostępowe).

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Microsoft.

  • Przynajmniej dobra znajomość PowerShell (środowiska hybrydowe)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Bony podarunkowe

  • Pożyczka mieszkaniowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość pracy zdalnej (w zależności od stanowiska)

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy