Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator IT

InfoConsulting Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SharePoint

  • Teams

  • Active Directory

  • FTP

  • Baramundi

  • Microsoft 365

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja komputerów (system operacyjny, dodatkowe oprogramowanie, konfiguracja)
  • Diagnozowanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Wykonywanie prostych czynności serwisowych oraz wsparcie użytkowników
  • Administracja Microsoft 365 (Azure Active Directory, SharePoint, Teams)
  • Administracja systemami wewnętrznymi (m.in. FTP, Baramundi) oraz globalnym systemem antywirusowym
  • Administracja Active Directory oraz serwerami Windows
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego
  • Współpraca z użytkownikami ze wszystkich krajów Grupy InfoConsulting
  • Udział w projektach zespołu IT

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy wsparciu użytkowników i administracji systemami
  • Doświadczenia w diagnozowaniu problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Znajomości czynności serwisowych związanych z laptopami i komputerami stacjonarnymi (diagnoza producenta, wymiana dysku, dołożenie RAM)
  • Co najmniej podstawowej znajomości administracji Microsoft 365
  • Co najmniej podstawowej znajomości administracji serwerami Windows i Active Directory
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Dobrej organizacji pracy
  • Otwartości, chęci pomocy i rozwoju w obszarze IT

To oferujemy

  • Współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń z zakresu sportu i rekreacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, partnerskie podejście do współpracy, bez korporacyjnej atmosfery
  • Orientację na work-life balance – elastyczne lub stałe godziny pracy, praca zdalna – porozmawiajmy o tym, co preferujesz
  • Możliwość wpływania na warunki pracy w Spółce – będziemy pytać Cię o zdanie, aby poznać Twoje oczekiwania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne

InfoConsulting Sp. z o.o.

InfoConsulting to jedno z największych polskich przedsiębiorstw konsultingowych o zasięgu międzynarodowym w dziedzinie zarządzania i technologii.

Pracujemy z najlepszymi ekspertami i dysponujemy najnowszymi technologiami. Z nami proces transformacji cyfrowej przynosi rozwiązania najistotniejszych problemów i znacząco podwyższa efektywność biznesu.

Działamy systemowo i długofalowo biorąc odpowiedzialność za cały proces transformacji, który dzielimy na 4 etapy:

1. Analizujemy, sprawdzamy, weryfikujemy, aby dotknąć istoty problemu.

2. Doradzamy jak innowacyjnie i najefektywniej znaleźć rozwiązanie.

3. Bierzemy odpowiedzialność za to co doradziliśmy i wdrażamy naszą wiedzę oraz zaprzęgamy technologię do uruchomienia nowej jakości. I to nie koniec…

4. ...ponieważ wspieramy klienta w długoletniej współpracy upewniając się, że to co doradziliśmy i wdrożyliśmy przynosi założone efekty.

Pracownicy InfoConsulting na całym świecie wyznają te same wartości. Każdego roku otrzymujemy międzynarodowe nagrody za osiągnięcia biznesowe.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.infoconsulting.eu, zapraszamy! :)

Nie zwlekaj, wyślij CV!

Młodszy Administrator IT, Warszawa