Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Administrator IT

Metro Internet Sp. z o.o.

  • Arkuszowa 89, Bielany, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Arkuszowa 89

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja sprzętu informatycznego w firmie, jak również u klientów

  • konfiguracja serwerów i zarządzanie usługami informatycznymi opartymi o rozwiązania Windows Server i Exchange, Linux,

  • HelpDesk dla użytkowników końcowych

  • współpraca z działem handlowym przy ofertowaniu sprzętu dla klientów

  • administracja i zarządzanie siecią WAN/LAN

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

  • aktualizacja, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji IT

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień TCP/IP (LAN, WAN)

  • znajomość systemu Linux

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

  • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B

  • pracę umożliwiającą rozwój umiejętności

  • szkolenia wdrożeniowe

  • opiekę medyczną po okresie próbnym

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. działa na rynku usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy polską firmą działającą na rynku usług IT od 20 lat. Wśród naszych klientów są małe firmy, korporacje, instytucje publiczne. Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną dopasowaną do potrzeb firmy. Działamy w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. W naszej ofercie są cyfrowe usługi kablowe: telewizja, szerokopasmowy Internet i telefonia.

Przewiń do profilu firmy