Logo Pracuj.pl

Młodszy Administrator Linux

Asseco Poland S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Asseco Poland S.A.

aleja Korfantego 83A

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • SQL

  • Docker

Mile widziane

  • GitLab

  • Nexus

  • UML

  • SVN

System operacyjny

O projekcie

Posiadasz min. roczne doświadczenie w administrowaniu systemami Linux? Chcesz zdobyć doświadczenie w największej polskiej firmie informatycznej, pracując przy systemach dla sektora medycznego? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online

[Praca zdalna podczas pandemii, docelowo praca w formie hybrydowej]

Twój zakres obowiązków

  • Administracja środowiskami produkcyjnymi, deweloperskimi i testowymi
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień technicznych
  • Wykrywanie problemów, błędów oraz przyczyn ich występowania w administrowanych środowiskach
  • Bieżące monitorowanie i analizowanie środowisk oraz planowanie działań naprawczych i wyprzedzających
  • Opracowanie dokumentacji technicznej (administracyjnej) w zakresie środowisk i rozwiązań technologicznych
  • Współpraca z zespołami w projektowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub ścisłe)
  • Min. roczne doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux (konfiguracja, administracja, kwestie sieciowe, rozwiązywanie problemów)
  • Znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość lub chęć nauki języków programowania (na potrzeby automatyzacji procesów administracyjnych, skryptowania)
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Oraz przynajmniej jedno z poniższych:
  • Umiejętność zarządzania i konfigurowania serwerów aplikacyjnych, np. Tomcat + Apache
  • Umiejętność zarządzania i konfigurowania relacyjnych baz danych, np. DB2, PostgresSQL

  • Doświadczenie komercyjne w administrowaniu systemem Windows
  • Znajomość zagadnień DevOps
  • Znajomość oraz umiejętność konfiguracji/administracji: DOCKER, GITLab, Nexus, SVN
  • Znajomość notacji UML (czytanie i tworzenie dokumentacji projektowej)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Rozmowa z managerem

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Młodszy Administrator Linux, aleja Korfantego 83A, Katowice