Oferta pracy

Młodszy administrator Linux/Sieci

BrainSHARE IT sp. z o.o.O firmie

BrainSHARE IT sp. z o.o.

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów - SaldeoSMART działającej w sektorze finansowo-księgowym.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oraz monitorowanie infrastruktury IT
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie systemów operacyjnych, aplikacji i narzędzi do zarządzania
  • Administracja sieci LAN, opieka nad infrastrukturą IT biura
  • Wsparcie techniczne dla pracowników biura
  • Diagnozowanie incydentów i problemów
  • Udział w projektowaniu i budowaniu systemów infrastruktury IT
  • Pomoc dla drugiej i trzeciej linii wsparcia

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w instalacji konfiguracji i utrzymaniu środowiska opartego o systemy Linux (Ubuntu, RHEL)
  • Znajomość zagadnień sieci (OSI, TCP/IP)
  • Znajomość zagadnień administracji LAN i konfiguracji urządzeń
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji
  • nastawienie na realizację zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność efektywnej współpracy z członkami zespołu w celu szybkiego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • doświadczenie z technologiami Mikrotik, pfSense, Cisco

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę
  • pracę przy innowacyjnym projekcie w modelu SaaS
  • możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno 60-minutowe spotkanie / rozmowa zdalna
  • elastyczne godziny pracy: początek od 7:00 do 9:30
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • miejsce parkingowe
  • lekcje języka angielskiego (native speaker): 4 poziomy zaawansowania
  • imprezy integracyjne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy