Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kylos Sp. z o.o.

    Kylos.pl od ponad 14 lat nieprzerwalnie dostarcza usługi hostingowe dla firm, jednostek rządowych i osób fizycznych. Naszą misją jest tworzenie usług, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.
    Rozwiązania i usługi budowane dla naszych klientów opierają się o własną infrastrukturę Data Center oraz publiczną chmurę dostarczaną przez takich dostawców jak Amazon AWS oraz Microsoft Azure.

    Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych osób dbających o rozwój firmy oraz realizację powierzonych zadań. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się dobrze w swojej pracy.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie i zarządzanie serwerami opartymi na systemie Linux
    • podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi
    • kontakt z klientem przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów
    • bieżące reakcje na monitoring środowisk systemowych
    • automatyzacja procesów administracyjnych
    • tworzenie i usprawnianie procedur dla wykonywanych zadań

    Wymagania:

    Jeżeli jesteś osobą znającą i lubiącą środowiska serwerowe oparte o systemy Linux, znasz podstawy powłoki bash, jesteś komunikatywny i nie boisz się kontaktować z klientem to chcemy Cię poznać. Szukamy osoby, która...

    • lubi administrowanie serwerami i uważa, że to wyzwanie
    • zna podstawy Linuxa
    • automatyzuje zadania administracyjne skryptami
    • rozumie zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów operacyjnych oraz aplikacji
    • zna zasady działania popularnych aplikacji webowych bazujących na PHP/MySQL
    • chce się uczyć i rozwijać
    • zna angielski na tyle żeby móc korzystać swobodnie z zasobów sieci oraz dokumentacji technicznej
    • potrafi rozwiązywać problemy przy pomocy Google
    • nie boi się rozmawiać z klientami
    • potrafi pracować w zespole
    • jest dokładna i terminowa
    • umie samodzielnie podejmować decyzje i dobrze organizuje sobie czas

    Zajmujemy się także edukowaniem naszych klientów, dlatego umiejętność oceniania potrzeb klienta, komunikacja oraz umiejętność pisania jest także dużym atutem. Nie wyznaczamy szefa do każdego zadania dlatego w wielu przypadkach samemu będziesz prowadził swoje projekty. Twoja edukacja nie jest dla nas aż tak ważna jak doświadczenie. Zamiast tylko Twojego CV wolimy się spotkać i poznać nad czym pracujesz i kim jesteś.

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pełnym zakresie powierzonych zadań
    • certyfikowane szkolenia we wdrażanych przez nas technologiach
    • pracę z nowoczesnymi technologiami (wirtualizacja, chmura publiczna, klastrowanie)
    • swobodę w podejmowaniu decyzji
    • umowę o pracę na pełny etat
    • pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kylos Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.