Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy administrator PLM i CAD

STIEGELMEYER Sp. z o.o.O firmie

  • Chełmno

    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • administracja i dalszy rozwój istniejącej infrastruktury PLM (Product-Lifecycle-Management) i CAD,

  • monitorowanie i optymalizacja działania aplikacji (PLM & CAD),

  • utrzymanie zmian wersji i aktualizacja systemu PLM i CAD,

  • dokonywanie analiz błędów, usuwanie problemów i przeprowadzanie szkoleń w grupie Stiegelmeyer,

  • wsparcie użytkownika w grupie Stiegelmeyer,

  • sporządzanie dokumentacji procesowej, systemowej i dokumentacji użytkownika,

  • modyfikacje i realizacja programów,

  • towarzyszenie przy wprowadzaniu nowych programów i narzędzi w zakresie PLM.

Nasze wymagania

  • ukończone studia w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, mechatroniki, budowy maszyn lub porównywalne kwalifikacje,

  • zdolność łączenia wiedzy z zakresu IT z umiejętnościami programowania,

  • samodzielny i zorganizowany sposób pracy,

  • zdolność komunikacji i pracy w grupie,

  • mile widziane rozumienie konstrukcji technicznej,

  • mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się systemami 3D CAD oraz PLM (przede wszystkim Siemens NX i Teamcenter), jak i umiejętności w poruszaniu się w środowisku SAP,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,

  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku,

  • zajęcia z języków obcych w siedzibie firmy,

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

STIEGELMEYER Sp. z o.o.

Stiegelmeyer to czołowy, europejski producent mebli medycznych. Ponad 100 lat tradycji. Ponad 1000 doświadczonych pracowników w 10 oddziałach na całym świecie. Ponad milion sprzedanych łóżek w 15 000 szpitali. Łącząc niemiecką precyzję z polską niezawodnością, wyposażamy szpitale w ponad 60 krajach w najlepsze meble medyczne. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, jesteśmy wiodącym producentem mebli medycznych na świecie.

Przewiń do profilu firmy