Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Administrator Sieci

Telekomunikacja Podlasie Sp. z o.o.O firmie

Telekomunikacja Podlasie Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 28

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • routing

  • switching

  • protokoły sieciowe

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • klasyfikację i obsługę zgłoszeń w Dziale IT (helpdesk),

  • wsparcie Działu IT w zakresie planowania i wdrażania nowych usług,

  • nadzorowanie infrastruktury (reagowanie na zdarzenia),

  • optymalizację funkcjonującej infrastruktury,

  • obsługę sieci kablowej, światłowodowej i bezprzewodowej,

  • monitorowanie działania usług (telewizja, Internet, telefonia stacjonarna).

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera i systemów z rodziny Windows,

  • znajomość na poziomie administracyjnym systemów Linux/Unix,

  • znajomość zagadnień sieciowych (routing, switching) oraz protokołów sieciowych,

  • język angielski w stopniu umożliwiającym konwersację,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • znajomości zagadnień z zakresu telewizji cyfrowej,

  • chęć do podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • udział w branżowych konferencjach

  • szkolenia podnoszące kompetencje

  • ubezpieczenie grupowe

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz osiąganych wyników

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie