Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Administrator Sieci i Systemów

  • Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wejherowo

    W związku z budową nowego zespołu wsparcia IT oraz utrzymania systemów i sieci poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać się razem z zespołem Dynaminds.

    Zakres obowiązków (przy pełnym wsparciu osób bardziej doświadczonych):

    • monitorowanie i utrzymywanie systemów wysokiej dostępności;
    • realizacja zgłoszeń serwisowych i bieżące wsparcie działalności firmy;
    • wsparcie użytkowników na poziomie stacji roboczych;
    • podłączenie systemów monitorujących;
    • kategoryzowanie zadań w systemie service desk;
    • aktywny udział w rozwoju systemów informatycznych;
    • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

    Oczekiwania:

    • mile widziane wykształcenie kierunkowe, niekoniecznie wyższe (IT);
    • co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • mile widziana znajomość różnorodnych zagadnień w zakresie administracji systemów i sieci;
    • umiejętność rozwiązywania problemów;
    • chęć nauki;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • komunikatywność i otwartość.

    Oferta:

    • wynagrodzenie do 4500 PLN na B2B (możliwa również umowa o pracę)
    • praca w godzinach 7-15 / 8-16 + możliwość dodatkowych zleceń poza godzinami pracy (zlecenia dodatkowo płatne, zdalne);
    • dodatki za pracę poza standardowymi godzinami;
    • dodatkowo premie uznaniowe;
    • możliwości awansu.
    • Prywatna opieka medyczna
    • Jesteśmy aktywni dzięki programowi MultiActive
    • Wynagrodzenie i prowizja adekwatne do Twojego zaangażowania i umiejętności? Masz to jak w banku
    • Razem szlifujemy nasz angielski
    • Raz w tygodniu czekają na nas świeże owoce
    • I na koniec klucz do idealnie rozpoczętego dnia: nieograniczony dostęp do świeżo zmienilonej kawy oraz nieograniczonej liczby herbat