Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Administrator Sieci

ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OSPF

  • BGP

  • HPE

  • Aruba

  • Cisco

  • Fortigate

  • TCP/IP

Twój zakres obowiązków

  • Administracja urządzeniami sieciowymi FortiNet, HPE / Aruba, Cisco,

  • Konfigurowanie i zarządzanie systemem Telefonii VoIP Aserisk, Issabell,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z obszaru działania sieci,

  • Udział opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju sieci.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,

  • Wiedza na poziomie Cisco CCNA lub wyższym,

  • Znajomość protokołów routingu dynamicznego (OSPF, BGP),

  • Umiejętność zarządzania przełącznikami HPE / Aruba, Cisco,

  • Umiejętność zarządzania firewallami FortiGate, Cisco ASA

  • Znajomość zasad działania sieci, protokołu TCP/IP,

  • Znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość zasad działania telefonii VoIP oraz umiejętność konfiguracji oprogramowania Aserisk, Issabell,

  • Certyfikaty CCNA, NSE.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Długoterminową współprace i możliwość rozwoju w firmie IT,

  • Elastyczne formy współpracy: B2B, umowa o pracę,

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • Współfinansowanie karty Multisport,

  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB lub brydżowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 18 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

Przewiń do profilu firmy