Oferta pracy

Młodszy Administrator Sieci

NOMINO sp. z o.o.O firmie

  • Kolbuszowa, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Zapraszamy do współpracy z firmą Nomino Sp. z o.o., którą chcemy rozwijać właśnie z Tobą! Lubimy współpracować z ludźmi, którzy chcą się rozwijać, szybko się uczą i potrafią samodzielnie tworzyć.

Podczas realizacji zgłoszeń serwisowych, będziesz miał/miała dostęp do kuchni ze świeżą kawą lub herbatą :) Poszukiwany:

Młodszy Administrator SieciNumer ref.: Miejsce pracy: Kolbuszowa,

Obowiązki:

  • Współpraca przy projektowaniu architektury sieci światłowodowej zapewniającej szerokie możliwości przyłączenia,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i niezawodnością infrastruktury sieciowej,
  • Diagnoza oraz rozwiązywanie wniosków i incydentów zgłoszonych przez klientów;
  • Zarządzanie fizycznymi urządzeniami i serwerami sieciowymi,
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów sieciowych i serwerów,
  • Rozwiązywanie problemów z działaniem sieci (routery, przełączniki, urządzenia firewall/UTM, Wi-Fi), utrzymanie w ruchu urządzeń sieciowych,
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów urządzeń, projektowania i wykorzystania sieci,
  • Wykonywanie i/lub nadzór nad modernizacją lub rozbudową sieci,

Wymagania:

  • Znajomość architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych oraz wiedza z zakresu budowy i bezpieczeństwa sieci,
  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa,
  • Znajomość administrowania UTM – mile widziana znajomość urządzeń SonicWall,
  • Znajomość w obszarach: TCP / IP, technologie VPN, HTTP / SSL, DNS, Windows Server (AD, GPO, LDAP) czy Authentication (IWA / NTLM / Kerberos, SAML, Digest).
  • Znajomość okablowania miedzianego oraz światłowodowego,
  • Znajomość rozwiązań WiFi – szczególnie znajomość Unifi mile widziana,
  • Umiejętność diagnostyki problemów sieciowo-serwerowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Znajomość języka angielskiego minimum B1.

Mile widziane:

  • Ukończone szkolenie ITIL Foundation 4

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Przyjazną atmosferę pracy z kawą bez limitu;
  • Relacje oparte na zaufaniu i regułach fair play,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań - nie jesteśmy korporacją,
  • Elastyczne godziny pracy, a w razie potrzeby możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym,
  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi
  • Dobrą lokalizację biur w  Krakowie oraz Kolbuszowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nomino sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji [zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)].

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy